ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА RELOADBET

WWW.RELOADBET.COM

 

Обложувалница Reloadbet Reloadbet обложување преку мобилен телефон 
Reloadbet desktop Reloadbet mobile

Reloadbet рецензија:

Reloadbet претставува нова обложувалница на пазарот за обложување преку Интернет. Обложувалницата Reloadbet е основана во 2018 година и е регистрирана со седиште на островот Куракао, како и повеќето онлајн обложувалници поради пониските даноци. Онлајн обложувалницата Reloadbet има висока стапка на раст, што овозможува понудата да стане поразновидна.

Безбедноста на корисникот е на највисоко можно ниво. Со Reloadbet можете да се обложувате во секое време, односно 24 часа на ден. Многу спортови, лиги и начини на обложување. Обложувалницата Reloadbet апсолутно не заостанува зад најголемите онлајн обложувалници во однос на понудата на обложувалници, освен во фудбалот, постојат и други спортови чија што понуда е навистина феноменална.

Обложувалниците Reloadbet, покрај спортските обложувалници и обложувалниците во живо, нуди и казино. Обложувањето Reloadbet нуди поддршка на клиентите преку е-пошта и чат во живо на страницата.

Креирање сметка на Reloadbet:

Отворање сметка е многу лесно и брзо. Регистрацијата ја започнувате со кликнување на копчето "Придружи се" лоцирано во горниот десен агол на страницата. Потоа го пополнувате образецот и ја потврдувате Вашата регистрација со кликнување на копчето "Регистрирај се". Потоа, префрлувате средства и можете да започнете со обложување.

Уплата/Исплата:

Обложувалицата прифаќа дебитни и кредитни картички (Visa и MasterCard). Покрај уплата на средства преку платежни картички, пари може да се уплатат и на сметката за обложување на Reloadbet со користење на Skrill, Neteller, Paysafecard, EcoPayz или Bitcoin. Нема провизија без оглед на начинот на плаќање. Минималната уплата е 10 €, а максималната е неограничена.

Испалата може да извршите преку дебитни и кредитни картички (Visa), Skrill, Neteller, EcoPayz или на банкарска сметка. Нема провизија без оглед на начинот на исплата. Минималната исплата е 20 €, а максималната е неограничена.

Понуда за обложување:

RELOADBET СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА

Обложувалница ReloadbetСпортско обложување: Во понудата се следните спортови: фудбал, тенис, кошарка, одбојка, хокеј на мраз, ракомет, бејсбол, амерички фудбал, рагби, футсал, крикет, бокс и друго. Понудата за кладење е многу импресивна, така на пример за натпреварите за Англиска Премиер лига, Шпанска Примера, Германската Будеслига и Италијанската Серија А има преку 50 различни видови на облози по натпревар. Освен стандардното обложување на конечниот резултат 1 х 2, дупла шанса, резултат на прво полувреме, draw no bet, европски хендикеп, победник и двата тима постигнуваат гол, број на голови на цел натпревар, број на голови за прво полувреме, потоа разни специјални типови, а исто така тука е и обложувањето на точен резултат. Оваа голема понуда на различни врсти на типови не е ограничена само на големите лиги, затоа што и многу помали лиги имаат голем избор на игри. За секоја утакмица на почетокот се издвоени најпопуларните игри, така што не морате многу да барате. Тука е и обложувањето во живо како стандардна опција.

Reloadbet обложување во живо: Reloadbet исто така има и платформа за обложување во живо. Едноставна и прегледна конзола, а облозите можете да ги комбинирате со останатата понуда. Тие нудат многу богато обложување во живо со солидни коефициенти и разновидна спортска понуда.

Reloadbet обложување на мобилен телефон: Reloadbet им овозможува на корисниците многу добра понуда за мобилно обложување достапно на сите популарни паметни телефони и таблети: Android, iPhone (iOS), Windows, BlackBerry. Мобилната страница е многу едноставна и прегледна.

БОНУС ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА RELOADBET
Reloadbet им поклонува 100% бонус на сите нови корисници на нивниот прв депозит. Бонусот е до 120 €. За да добиете бонус, регистрирајте се во обложувалницата Reloadbet и направете прв депозит од најмалку 20 €, играјте еден облог во висина на депозитот на сингл или комбо со минимален коефициент 1,50 и бонусот автоматски се префрла на Вашата сметка. Правила за исплата: 10x депонирајте ја уплатената сума и бонусот на едно или комбинирано обложување од спортската понуда со коефициент 1,80 или повисок. Рокот за превземање на бонусот е 60 дена.
ДОБИЈ RELOADBET БОНУС

RELOADBET КАЗИНО

Обложувалница Reloadbet казиноКазино: Во Reloadbet ве очекуваат многу различни и возбудливи игри. Казиното се игра преку целата страница. Може да играте за забава или за вистински пари. Казино игрите се поделени во следниве групи: слот машини, казино во живо, игри на маса, видео покер и други. Може да играте Блек Џек, Бакарат, американски и европски рулет, исто така има и различни видови слотови. Има и видео покер со игри како Jacks or Better ili Deuces Wild. Сите овие и уште многу игри се достапни во казиното Reloadbet.

КАЗИНО БОНУС:

Reloadbet им дава на сите нови корисници 100% бонус во казиното на нивниот прв депозит. Бонусот е до 300 €. Правила за исплата: Износот на бонусот мора да се уплати 25 пати во играта во рок од 30 дена.

ПОСЕТИ ГО RELOADBET КАЗИНОТО

Карактеристики на обложувалницата:

- Лесно креирање на тикет и лесно користење на обложувалницата.
- Можност за обложување преку мобилен телефон.
- Обложувалницата Reloadbet нуди занимливи промоции на новите и на лојалните корисници.

Останато:

Reloadbet исто така има модерна интернет страница која е многу практична за употреба. Многу е едноставна и прегледна.

ПРЕГЛЕД НА ОНЛАЈН КЛАДИЛНИЦАТА RELOADBET
Синглови: Да
Начин на уплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, Paysafecard, Ecopayz или Bitcoin.
Минимална уплата: 10 €
Максимална уплата: Нема ограничување.
Трошоци при уплата: Нема провизија.
Начин на исплата: Дебитни и кредитни картички (Visa), Skrill, Neteller, EcoPayz или банкарска трансакција.
Минимална исплата: 10 €
Максимална исплата: Нема ограничување.
Трошоци за исплата: Нема провизија
Минимална улата по тикет: 0.50 €
Максимална уплата по тикет: Нема ограничување.
Максимална добивка: 100.000 €.
Валути: EUR, USD, PLN, SEK, RUB, BRL, AUD.
Јазици: Англиски, Италијански, Полски, Руски, Германски, Шпански и Португалски.
Формат на квоти: Само европски (децимален).
Технологија за заштита на податоци: SSL
Мобилно обложување: Да
P2P обложување: Не
Онлајн подршка за корисници: Да
Останато: На Reloadbet страната можете да најдете преглед на квотите и статистика.
Обложувалница Reloadbet

Заклучок:

Reloadbet ви нуди спортско кладење и казино, кладење „од фотеља“ од 0-24 сите 365 дена во годината, богата понуда на голем број спортови, обложување во живо, обложување преку мобилен телефон, модерен и брз сајт, одличен бонус за нови корисници 100% до 120€ и многу други други поволности, со што заслужува секаква препорака!

ПОСЕТИ ГО RELOADBET