ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА MEGAPARI

WWW.MEGAPARI.COM

 

Обложувалница Megapari Megapari обложување преку мобилен телефон 
Megapari desktop Megapari mobile

Megapari рецензија:

Megapari е една од најновите онлајн обложувалници на пазарот за обложување преку Интернет, основана е во 2019 година и е во сопственост на Marikit Holdings Ltd со седиште во Кипар. Тие имаат дозвола за обложување издадена од владата на државата Куракао, што им овозможува да ги обезбедуваат своите услуги низ целиот свет. Сепак, главниот фокус е насочен кон играчите од Германија и Источна Европа.

Обложувалницата во Megapari имаат широк спектар, вклучувајќи спортско обложување, обложување во живо, казино, казино во живо, покер, лотарија, бинго, супертото и superscore. Онлајн-обложувалницата Megapari е преведена на над 60 светски јазици, вклучувајќи хрватски, босански и македонски.

Можете да контактирате со корисничка поддршка преку е-пошта, телефон или чат во живо, тие се достапни 24 часа на ден, 7 дена во неделата. Ако имате прашање или ви треба брза помош, можете да побарате преку разговор во живо.

За нови корисници, обезбеден е бонус за добредојде од 100% за првиот депозит до максимум 100 €. Можностите за плаќање на онлајн обложувалницата Megapari се големи, можете да направите уплата со платежни картички и сите популарни електронски паричници без провизија за сите начини на уплата.

Креирање сметка на Megapari:

Креирањето на сметка е многу едноставно и брзо. На располагање има четири можности. Својата сметка може да ја отворите брзо со помош на еден клик, по пат на телефонски број, емаил или со профил на друштвените мрежи. За да отворите сметка со помош на електронска пошта потребно е штом ја посетите почетната страна да изберете јази и регистрацијата започнува така што ке кликнете на „Регистрација“ која се наоѓа на врвот од страната. Потоа ја бирате опцијата регистрација со елекронска пошта, а потоа треба да го потполните формуларот со Вашите лични податоци и контакт информации, изберете корисничко име и лозинка и на крајот кликнете на „Регистрација“. На крајот потврдете ја Вашата регистрација преку линкот испратен на Вашиот емаил кој го користевте за регистрација. По потврдата, можете да префрлите средства и да започнете со обложување.

Уплата/Исплата:

Уплатата на средства на Вашата сметка може да се изврши преку сите најпопуларни провајдери, како што се кредитните и дебитните картички (Visa, Mastercard), популарните електронски паричници Skrill или Neteller, Perfect Money, Epay, EcoPayz, Payeer, Paysafecard или Bitcoin. Минималната уплата на Вашата сметка во оваа обложувалница е само 1 €.

Исплатата на парите од Megapari онлајн обложувалницата можете да ја извршите преку кредитна или дебитна картичка (Visa, Mastercard). Исплатата може да се изврши преку Skrill, Neteleler, EcoPayz или Bitcoin. Минимална исплата е само 1€.

Понуда за обложување:

MEGAPARI СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА

Обложувалница MegapariСпортско обложување: Обложувалницата Megapari има одлична понуда, застапени се и мали спортови и голем избор на игри. Шансите генерално се многу добри. Обложувалницата Megapari вклучува повеќе од 1000 настани на ден. Може да се обложувате на многу различни и популарни спортови како што се: фудбал, тенис, кошарка, одбојка, хокеј на мраз, голф, бокс, ракомет, американски фудбал, хокеј, бејзбол, пинг-понг, биатлон, австралиски фудбал, крикет, снукер, формула 1 , велосипедизам, ски скокови, ватерполо и многу повеќе. Покрај стандардните методи на обложување, обложувалниата Megapari нуди многу дополнителни видови на облози за одредени настани, на пример за популарни лиги и натпревари опфаќа над 1500 различни типови типови по натпревар.

Megapari обложување во живо: Обложувалницата Megapari има и платформа за обложување во живо. Конзолата е едноставна и јасна, а облозите може да ги комбинирате со останатата понуда. Во обложувалницата Megapari, сите спортови во живо имаат графика што ви покажува што се случува во моментот на теренот и на кои се обележани сите важни настани за време на натпреварот, головите, корнерите, картоните итн. Тие нудат многу богато обложување во живо со солидни коефициенти и разновидна спортска понуда. Доколку сакате обложување во живо, обложувалницата Megapari ќе ви понуди секој ден голем број на натпревари на кои можете да се обложувате до самиот крај.

Megapari обложување преку мобилен телефон

Megapari обложување преку мобилен телефон

Megapari обложување во живо преку мобилен телефон

Megapari обложување преку мобилен телефон: Обложувањето сега Ви е при рака дури и кога не сте во близина на компјутер. Кога ќе ја отворите страницата за обложување Megapari преку вашиот мобилен телефон, веднаш пристапувате до страницата за мобилен телефон. Може да се обложувате на сите спортови што ги нудат, а исто така се достапни и обложувања во живо и казино. Мобилната страница е многу едноставна и прегледна.

БОНУС ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА MEGAPARI
Megapari на секој нов член му поклонува 100% бонус за за добредојде со првиот депозит. Бонусот е до 100 €. За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате во обложувалницата Megapari и да ја направите првата уплата (минимум 1 €). Вашата уплата автоматски ќе се удвои до 100 €. Правила за исплата: 5x вложете ја уплатената сума и бонусот на спортската обложувалница во рок од 30 дена на комбинирани облози од кои најмалку 3 настани мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем.
ДОБИЈ MEGAPARI БОНУС

MEGAPARI КАЗИНО

Обложувалница Megapari казиноКазино: Можете да играте Megapari онлајн казино директно на страницата. Можете да играте казино за забава или за вистински пари. Казиното Megapari нуди голем број игри во казино од едни од најголемите и најдобрите имиња во индустријата. Ова е добро затоа што можете да уживате во некои од најдобрите игри, но исто така имате можност да испробате некои од поновите игри што не сте ги играле порано. Казиното Megapari во живо нуди можност да се вклучите во вистинска игра со казино без да мора да посетите вистинско казино. Онлајн-казиното Megapari е квалитетно и нуди многу во однос на бонусите и промоциите за играчите. Без разлика дали сте нови во светот на казино игри или сте искусен играч, ова казино има што да ви понуди. Од најновите игри до ретро слотови, секој играч ќе најде нешто интересно. Тие ја зголемуваат својата понуда за игри скоро секој ден, се со цел да ги задржат играчите задоволни.

КАЗИНО БОНУС:

Megapari поклонува бонус за добредојде на секој нов играч во казино до максимум 1500 € + 150 FS (бесплатно вртење). Овој пакет за добредојде се состои од неколку делови:

Казиното Megapari им поклонува на сите нови корисници 100% бонус за прв депозит до 300 € (минималната уплата е 10 €) + 30FS. Бонусот за вториот депозит изнесува 50% до 350 € + 35 FS (минималната уплата е 15 €). Бонусот за третиот депозит изнесува 25% до 400 € + 40 FS (минималната уплата е 15 €). Последниот дел од овој пакет е 25% бонус до 450 € + 45 FS (минималната исплата е 15 €).

Правила за исплата: Износот на депозитот и бонусот мора да се инвестираат во играта 35 пати во рок од 7 дена.

ПОСЕТИ ГО MEGAPARI КАЗИНОТО

Карактеристики на обложувалницата:

- Користењето на обложувалницата и програмата за обложување е многу лесно и прегледно.
- Минималната уплата е само 1 €.
- Страницата на обложувалницата Megapari е преведена на хрватски, босански и македонски, така што ова е предност за оние кои слабо го познаваат англискиот јазик.
- Голем избор на казино игри.
- Ексклузивна секција за виртуелни спортови.
- Можност за обложување преку мобилен телефон, достапно за сите мобилни уреди.

Останато:

Обложувалницата Megapari исто така ја нудат играта Тото 15, каде што можете да ги предвидите резултатите од 15-те највозбудливи натпревари од европските лиги на билетот за Тото 15!

ПРЕГЛЕД НА ОНЛАЈН КЛАДИЛНИЦАТА MEGAPARI
Синглови: Да
Начин на уплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, Perfect Money, Epay, Ecopayz, Payeer, Paysafecard или Bitcoin.
Минимална уплата: 1 €
Максимална уплата: Нема ограничување.
Трошоци при уплата: Нема провизија.
Начин на исплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, EcoPayz или Bitcoin.
Минимална исплата: 1 €
Максимална исплата: Нема ограничување.
Трошоци за исплата: Нема провизија
Минимална улата по тикет: 0.20 €
Максимална уплата по тикет: Нема ограничување.
Максимална добивка: Нема ограничување.
Валути: EUR, USD, GBP, RUB, HTG, UAH, BYR, KZT, KGS, AZN, MDL, GEL, AMD, TMT, TJS, PRB, TRY, MNT, Micro-Bitcoin, COP, XAF, BRL, CNY, IRR, CLP, PEN, ARS, VEF, MXN, UYU.
Јазици: Англиски, Хрватски, Македонски, Арапски, Дански, Шпански, Индонезиски, Корејски, Полски, Руски, Белоруски, Германски, Естонски, Идиски, Италијански, Литвански, Малезиски, Португалски, Словачки, Турски, Виетнамски, Бугарски, Грчки, Фински, Јапонски, Летонски, Норвешки, Бразилски, Украински, Чешки, Француски, Унгарски, Холандски, Романски, Шведски, Кинески...
Формат на квоти: Сите формати
Технологија за заштита на податоци: SSL
Мобилно обложување: Да
P2P обложување: Да
Онлајн подршка за корисници: Да
Останато: На Megapari страната можете да најдете преглед на квотите и статистика.
Обложувалница Megapari

Заклучок:

Megapari е една од современите европски обложувалници што ќе ги задоволи потребите на огромното мнозинство на корисници. Спортската обложувалница Megapari е со одличен квалитет, има богата и разновидна понуда со голем број опции за обложување. Исто така нуди обложување во живо со многу добра понуда, особено за фудбалски натпревари. Покрај спортските обложувања, има казино и казино во живо. Сè што му е потребно на играчот е во оваа обложувалница. Сигурно нема да направите грешка со отворање сметка во обложувалницата Megapari.

ПОСЕТИ ГО MEGAPARI