ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА LSBET

WWW.LSBET.COM

 

Обложувалница Lsbet Lsbet обложување преку мобилен телефон 
Lsbet desktop Lsbet mobile

Lsbet рецензија:

Lsbet е една од најновите онлајн обложувалници изградени на платформата за спортско обложување за Media Entertainment NV. Lsbet е регистрирана обложувалница со седиште на островот Куракао, кој е втор по големина остров во Холандските Антили, основана e во 2012 година и е една од онлајн обложувалниците што брзо се шират. Покрај стандардниот начин на обложување на разни спортови, Lsbet нуди и многу добро казино и казино во живо.

Поддршката на корисници е одлична, ако имате прашање или ви треба брза помош, можете да ја побарате преку чат во живо. Веб страната за спортско обложување Lsbet има многу едноставен дизајн, така што ќе можете без никакви проблеми да го ставите Вашиот прв облог. Таа нуди одлично обложување во живо и ги покрива сите големи спортски настани и сите најголеми лиги во светот во сите спортови.

Безбедноста на корисникот е на највисоко можно ниво. Сите лични податоци на корисникот се третираат како доверливи податоци. Самата страница е локализирана на 12 јазици. Со над осумнаесет спортови, голем избор на методи за обложување и одличен бонус за нови корисници од 50% до 120 € достапни за сите земји во регионот, Lsbet ви нуди сè што ви треба за добро обложување и забава. Покрај обложување, Lsbet нуди и други видови забава како што се игри за забава преку Интернет.

Креирање сметка на Lsbet:

Отворање сметка е многу лесно и брзо. Откако ќе отидете на страницата Lsbet, кликнете на копчето „Регистрирај се“, по што ќе ви се покаже формулар, кој треба да го пополните со Вашите податоци за успешно да се регистрирате. Многу е важно да ги внесете точните лични податоци (име, презиме, адреса, е-пошта, контакт телефон) за да немате проблеми со испалатата од Вашата сметка за обложување. Кога ќе го пополните формуларот за регистрација, кликнете на копчето "Регистрирај се" на дното на формуларот. После тоа, можете да направите уплата и да започнете со обложување.

Уплата/Исплата:

Можете да извршите уплата со кредитни и дебитни картички (VISA и Mastercard). Ова е најбрзиот начин на уплаќање, парите ќе бидат на Вашата сметка за само неколку секунди, уплатата е можна и преку Skrill (уплатата преку Skrill е моментална и обложувалницата не наплатува посебна провизија), како и директен банкарски трансфер од земји каде што е можно да се изврши банкарски трансфер во странска валута (Хрватска, Босна и Херцеговина ...). Уплата можете да извршите и преку услугите на Neteller, PaysafeCard, Ukash, Ecocard и WebMoney. Минималниот износ на депозит на вашата сметка за обложување е 10 €.

Можете да направите исплата во секое време со повлекување на парите на банкарска сметка или сметка на Skrill. Минималниот износ за повлекување пари на сметка на Skrill е 10 €. Минималниот износ за повлекување на Нетеллер е 2 €, на Екокард 10 € а на банкарска девизна сметка 100 €. Исплатата е можна и преку кредитна картичка (VISA, Mastercard), Ukash и WebMoney услуги.

Понуда за обложување:

LSBET СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА

Обложувалница LsbetСпортско обложување: Обложувалницата Lsbet ви нуди многу различни обложувања дневно, на сите видови спортови, сè што има обложувалницата Lsbet во својата понуда можете да го видите на почетната страница од веб страната, ако обрнете внимание на менито лево. Со кликнување на некој спорт ќе се отвори подмени со името на лигата или одреден спортски настан. Покрај фудбалот, тука се и тенисот, кошарката, хокејот, одбојката, ракометот, банџи, американскиот фудбал, футсал, моторспортот, рагби, билјард, голф, бокс, ватерполо, разни зимски спортови и многу повеќе. Постојат и облози кои не се поврзани со спортови, како што е забава. Покрај обложувања за исходот на натпреварот (1X2), можно е да се обложувате и на полувреме / крај, на голови (0-2, 3+), точен резултат, кој ќе води на полувреме, во кое полувреме ќе се паднат повеќе голови, може да се игра двојна шанса и скоро сите други начини на кои може да посакате. Понудата за тенис е исто така богата и овозможува обложување за бројот на сетови, бројот на добиени гејмови. Го има и како стандарден дел од обложувалниците - обложување во живо. Коефициентите за обложување Lsbet се доста конкурентни со однос на коефициентите на другите онлајн обложувалници на пазарот.

Lsbet обложување во живо: Обложувањето во живо може да се каже дека е сосема јасно барем кога станува збор за избор на натпревар и е многу лесен за употреба. Од спортовите за обложување во живо, Lsbet нуди најмногу фудбал се разбира, а тенисот, кошарката и ракометот се добро опфатени. Обложувањата во живо на Lsbet ви даваат можност да комбинирате различни облози од натпревари во живо во еден тикет.

Lsbet обложување преку мобилен телефон: Обложувањата преку мобилен телефон се достапни на сите популарни паметни телефони и таблети: Android, iPhone (iOS), Windows. Може да се обложувате на сите спортови што ги нудат, а имаат и обложување во живо, понудата е подеднакво добра без разлика дали играте преку мобилен телефон или преку компјутер.

БОНУС ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА LSBET
Lsbet им дава на сите нови клиенти 50% бонус за прв депозит. Бонусот е до 120 €. За да добиете бонус, регистрирајте се во обложувалницата Lsbet и направете го првиот депозит од најмалку 20 евра, и играјте еден облог на сингл или комбиниран тип со минимален коефициент од 2,00, доколку добиете, можете веднаш да подигнете пари од обложувалницата ако сакате, а доколку промашите, побарајте бонус преку чат во живо или преку е-пошта support@LSbet.com и бонусот е на Вашата сметка. Правила за исплата: 6x да го депонирате уплатениот износ и бонусот на сингл или комбинирано обложување за спортско обложување со коефициент 2,00 или повисок.
ДОБИЈ LSBET БОНУС

LSBET КАЗИНО

Обложувалница Lsbet казиноКазино: Ве очекуваат многу различни игри во казиното Lsbet. Казиното се игра преку нивната страница и не е потребно преземање. Казино игрите се поделени во неколку групи: игри со карти, игри на маса, слот машини, видео покер и други. Од игри со карти можете да играте Blackjack, Baccarat, Roulette, Red Dog Progressive. Од игрите на маса, има стандарден американски и европски рулет. Исто така, постојат разни видови слотови и видео покер.

КАЗИНО БОНУС:

Lsbet им дава на сите нови клиенти 100% бонус во казино на нивниот прв депозит. Бонусот е до 200 американски долари. Правила за исплата: Износот на бонусот мора да се уплати 40 пати во рок од 30 дена.

ПОСЕТИ ГО LSBET КАЗИНОТО

LSBET ИГРИ

Игри: Место за игра и релаксација. Онлајн обложувалницата Lsbet нуди голем избор на различни и многу интересни игри на својата веб-страница. Можете да играте за забава и за пари. Постојат игри на маса, игри со карти, слот машини и многу други...

Карактеристики на обложувалницата:

- Користењето на обложувалницата и програмот за обложување е многу лесен и прегледен.
- Спортското мени се наоѓа slideshows First Bet, што може да го гледате како демонстрација на процесот на избор на облог и плаќање тикет на обложувалниците во Lsbet. Препорачуваме да ги проверите демо-слајдовите на First Bet demo, ако сè уште не сте искусни со обложување преку Интернет.
- Многу опции за плаќање и повлекување.
- Одличен бонус за нови корисници!

Останато:

Дизајнот на страницате е многу добар, со доминантни сиви и зелени бои како со логото на Lsbet. Ова е класичен дизајн на страница каде што менито за понуда е лево, тикетот за обложување е секогаш видливо десно, додека понудата за обложување е прикажана на средина. Можно е да се прават разни системски облози. Страниците немаат проблеми со брзината, а навигацијата е лесна и за почетници.

ПРЕГЛЕД НА ОНЛАЈН КЛАДИЛНИЦАТА LSBET
Синглови: Да
Начин на уплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, Ukash, Webmoney, Paysafecard, Ecopayz или банкарска трансакција.
Минимална уплата: 10 €
Максимална уплата: Нема ограничување.
Трошоци при уплата: Нема провизија.
Начин на исплата: Дебитни и кредитни картички (Visa), Skrill, Neteller, Webmoney, Ukash, EcoPayz или банкарска трансакција.
Минимална исплата: 10 €
Максимална исплата: Нема ограничување.
Трошоци за исплата: Нема провизија
Минимална улата по тикет: 0.5 €
Максимална уплата по тикет: Нема ограничување.
Максимална добивка: 100.000 USD.
Валути: EUR, USD, GBP, CZK, HUF, PLN, RON, RUB, SEK.
Јазици: Англиски, Германски, Чешки, Грчки, Полски, Португалски, Романски, Шпански, Шведски...
Формат на квоти: Само европски (децимален).
Технологија за заштита на податоци: SSL
Мобилно обложување: Да
P2P обложување: Не
Онлајн подршка за корисници: Да
Останато: На Lsbet страната можете да најдете преглед на квотите и статистика.
Обложувалница Lsbet

Заклучок:

Богата понуда, голем број видови и облози за обложување, добри коефициенти и поддршка, одличен бонус за нови корисници 50% до 120 €, достапен за сите земји на екс-ју, казино, разни игри и уште многу интересни работи... ги рангираше во низа подобри онлајн обложувалници на пазарот.

ПОСЕТИ ГО LSBET