ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА BETANDYOU

WWW.BETANDYOU.COM

 

Обложувалница Betandyou Betandyou обложување преку мобилен телефон 
Betandyou desktop Betandyou mobile

Betandyou рецензија:

Betandyou обложувалницата претставува една од поновите обложувалници на интернет пазарот. Обложувалницата Betandyou е основана во 2019 година. Betandyou е во сопственост на Dranap Ltd со седиште во Кипар и поседува обложувачка лиценца од државата Куракао.

Betandyou се карактеризира со квалитетна и сигурна услуга, добра и одлична понуда, вклучувајќи спортско обложување и обложување во живо. Освен спортско обложување на Betandyou обложувалница можете да уживате играјќи игри како казино, казино во живо, покер, бинго и многу повеќе. Се разбира, сè ви е на располагање 0-24ч. Betandyou е сигурна и многу информативна обложувалница, чија веб-страница е преведена на над 60 јазици, вклучувајќи хрватски, босанскии македонски. Веб-страницата на Betandyou е многу едноставна за употреба. Betandyou нуди поддршка за клиентите од 0-24ч. Корисничката подршка можете да контактирате преку е-пошта, телефон или преку чат во живо.

Една од многуте интересни и нови функции на Betandyou е Advancebet, тоа е дополнителна опција што е достапна доколку имате отворени обложувања, но овие отворени обложувања ќе останат недопрени, а ќе бидат ажурирани по крајот на мечевите, според конечните резултати. На кратко, Advancebet е опција со која Betandyou ви позајмува одредена сума пари за да продолжите да обложувате, на отворената сметка за обложување што ја имате. Кога тие натпревари ќе завршат, Betandyou ќе го земе она што ви го позајмила од каква било добивка. Меѓутоа, доколку отворените обложувања завршат со неповолен исход и немате доволно пари на Вашата сметка за Betandyou да го земе она што ви го позајмила, тогаш обложувалницата презема одговорност и Вие нема да бидете обврзани да ги враќате позајмените пари на Betandyou.

Обложувалницата Betandyou има страница за обложување преку мобилен телефон што е компатибилен со сите мобилни уреди. Добра страна е што се добродојдени играчи од овие простори, поддржуваат уплати како од играчи од Германија и Швајцарија така и од стана на странски играчи од Хрватска, Босна и Херцеговина, Словенија, Црна Гора, Македонија и регионот.

Креирање сметка на Betandyou:

Креирањето на сметка е многу едноставно и брзо. На располагање има четири можности. Својата сметка може да ја отворите брзо со помош на еден клик, по пат на телефонски број, емаил или со профил на друштвените мрежи. За да отворите сметка со помош на електронска пошта потребно е штом ја посетите почетната страна да изберете јази и регистрацијата започнува така што ке кликнете на „Регистрација“ која се наоѓа на врвот од страната. Потоа ја бирате опцијата регистрација со елекронска пошта, а потоа треба да го потполните формуларот со Вашите лични податоци и контакт информации, изберете корисничко име и лозинка и на крајот кликнете на „Регистрација“. На крајот потврдете ја Вашата регистрација преку линкот испратен на Вашиот емаил кој го користевте за регистрација. По потврдата, можете да префрлите средства и да започнете со обложување.

Уплата/Исплата:

Уплатата на средства на Вашата сметка може да се изврши преку сите најпопуларни провајдери, како што се кредитните и дебитните картички (Visa, Mastercard), популарните електронски паричници Skrill или Neteller, Perfect Money, Sticpay, EcoPayz, Paysafecard или Bitcoin. Минималната уплата на Вашата сметка во оваа обложувалница е само 1 €.

Исплатата на парите од Betandyou онлајн обложувалницата можете да ја извршите преку кредитна или дебитна картичка (Visa, Mastercard). Исплатата може да се изврши преку Skrill, Neteleler, Payeer, EcoPayz, Sticpay или Bitcoin. Минимална исплата е само 1 €.

Понуда за обложување:

BETANDYOU СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА

Обложувалница BetandyouСпортско обложување: Обложувалницата Betandyou во својата понуда ги има скоро сите спортови за обложување со голем број комбинации. Понудата за обложување е навистина импресивна, така што на пример за популарните лиги и натпревари опфаќа над 1400 различни видови облози по натпревар. Покрај толку широката понуда, тие имаат и исклучителни комбинации во разни спортови. На онлајн обложувалница Betandyou можете да ги поставите сите стандардни видови облози, како и многу нетрадиционални, вклучувајќи широк спектар на облози со азиски хендикеп. Квотите за сите спортови што ги нудат се на самиот врв и нема простор за приговор. Постои и посебен дел за супертото, со различни типови супертото тикети и бонуси.

Betandyou обложување во живо: Betandyou има одлична понуда за обложување во живо. Од фудбалски натпревари од втората корејска лига, преку натпревари од прва лига на Узбекистан и Обединетите Арапски Емирати до ракометот на Кувајт и пошироко. Сето ова можете да го играте во живо на онлајн обложувалницата Betandyou, а Вашите облози се прифаќаат по само неколку секунди. И покрај огромната спортска понуда, обложувалницата Betandyou е специјалист за европски фудбал и тие се веројатно меѓу најдобрите во светот, опфаќајќи ги скоро сите лиги во светот. Тие исто така имаат функција Multi-LIVE што ви овозможува да гледате неколку натпревари во живо со видео стриминг истовремено - совршена работа за комбинирани обложувања во живо!

Betandyou обложување во живо

Betandyou обложуванје во живо

Изглед на конзолата во живо со видео пренос со помош на Multi-live функција!

Betandyou пренесува во живо: Betandyou пренесува во живо покриваат некои од најдобрите фудбалски лиги (Англиска Премиер лига, Шпанска Премиера и Секунда, Гемранска Бундес лига 1 и 2, Италијанска Серија А и Б, Француска Лига 1 и 2, Австриска Бундеслига, Шкотска Премиер, Холандска, Белгиска, Португалска, Аргентинска, Руска, Турска, Романска, Хрватска, Словенечка... речиси и да нема што не пренесува!!!), потоа тенис, кошарка, ракомет, хокеј и уште многу други...

Betandyou обложување преку мобилен телефон

Betandyou обложување преку мобилен телефон

Betandyou обложување во живо со видео пренос преку мобилен телефон

Betandyou обложување преку мобилен телефон: Betandyou мобилното обложување е достапно за секој корисник кој има мобилен телефон или пристап до Интернет. Betandyou обложување преку мобилен телефон е производ од врвна класа, а покрај спортските обложувалници и обложувањата во живо, можете да гледате и видео преноси во живо целосно бесплатно! Страницата за обложување преку мобилен телефон е многу прегледна, без премногу одвлекувачка содржина. Веб-страницата е прилично стабилна, а навигацијата е многу лесна. Доколку сакате, можете да ја инсталирате апликацијата за Андроид на Вашиот мобилен телефон. Нема потреба од трошење на зборови за тоа колку е добро направена апликацијата. Мора да ја инсталирате апликацијата за Андроид телефони директно од нивната веб-страница бидејќи Google Store не поддржува апликации за обложување. Освен спортско обложување, можете да ги играте најпопуларните казино игри. Уживајте во спортско обложување на обложувалници Betandyou насекаде - лесно и безбедно!

БОНУС ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА BETANDYOU
Betandyou на секој нов член му поклонува 100% бонус за за добредојде со првиот депозит. Бонусот е до 110 €. За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате во обложувалницата Betandyou и да ја направите првата уплата (минимум 10 €). Вашата уплата автоматски ќе се удвои до 110 €. Правила за исплата: 5x вложете ја уплатената сума и бонусот на спортската обложувалница во рок од 30 дена на комбинирани облози од кои најмалку 3 настани мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем.
ДОБИЈ BETANDYOU БОНУС

BETANDYOU КАЗИНО

Betandyou казино

Казино: Интернет казино Betandyou - Ако сте љубител на казино игри, можете да уживате во одлично искуство со казиното на Betandyou. Казиното се игра преку нивната страница и не е потребно превземање. Тие нудат голем избор на врвни игри во казиното што можете да ги играте за забава или за вистински пари.

Казиното Betandyou моментално обезбедува многу различни видови казино игри, вклучувајќи класични и модерни слот машини, игри на маса, видео покер, друштвени игри и многу повеќе. Можете да играте се што сакате. Ако на тоа го додадеме и квалитетот на игрите, нема сомнение дека ќе уживате во секој момент од играта. Овие игри ќе го задоволат секој играч кој бара разновидност и уникатност во секоја игра. Посебно внимание треба да се посвети на казиното во живо, кое е достапно на Betandyou. Овде можете да играте Baccarat во живо, Рулет во живо, Блек Џек во живо и Live Hold'Em.

Покрај сето тоа, имате и многу интересни грепки, кои можат моментално да ви донесат голема сума пари. Едноставно нурнете во волшебниот свет на најпопуларните казино игри што ви се достапни 24 часа на ден.

КАЗИНО БОНУС:

Betandyou поклонува бонус за добредојде на секој нов играч во казино до максимум 1500 € + 150 FS (бесплатно вртење). Овој пакет за добредојде се состои од неколку делови:

Казиното Betandyou им поклонува на сите нови корисници 100% бонус за прв депозит до 300 € (минималната уплата е 10 €) + 30FS. Бонусот за вториот депозит изнесува 50% до 350 € + 35 FS (минималната уплата е 15 €). Бонусот за третиот депозит изнесува 25% до 400 € + 40 FS (минималната уплата е 15 €). Последниот дел од овој пакет е 25% бонус до 450 € + 45 FS (минималната исплата е 15 €).

Правила за исплата: Износот на депозитот и бонусот мора да се инвестираат во играта 35 пати во рок од 7 дена.

ПОСЕТИ ГО BETANDYOU КАЗИНОТО

Карактеристики на обложувалницата:

- Голема покриеност на спортот и пазарите.
- Бесплатни видео преноси од натпревари.
- Голем број опции за уплата и исплата.
- Апликација за мобилно обложување.
- Квалитетни бонуси и промоции.
- Позитивната работа е што играчите од сите земји од балканскиот регион се добредојдени.
- Страницата е преведена на многу јазици.
- Одлично онлајн казино и голем избор на слот игри.

Останато:

Обложувалницата Betandyou нуди и Bet Designer обложување. Тоа е вид на обложување за кој избирате 2 виртуелни тимови составени од играчи кои учествуваат на вистински натпревари и ставате облог на резултатот од натпреварувањето на тие виртуелни тимови. Облозите се решаваат врз основа на вкупниот број поени што сите играчи (тимови) ги освојуваат на вистинските натпревари.

ПРЕГЛЕД НА ОНЛАЈН КЛАДИЛНИЦАТА BETANDYOU
Синглови: Да
Начин на уплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, Perfect Money, Sticpay, EcoPayz, Paysafecard или Bitcoin.
Минимална уплата: 1 €
Максимална уплата: Нема ограничување.
Трошоци при уплата: Нема провизија.
Начин на исплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, Payeer, EcoPayz, Sticpay или Bitcoin.
Минимална исплата: 1 €
Максимална исплата: Нема ограничување.
Трошоци за исплата: Нема провизија
Минимална улата по тикет: 0.20 €
Максимална уплата по тикет: Нема ограничување.
Максимална добивка: Нема ограничување.
Валути: EUR, USD, GBP, RUB, HTG, UAH, BYR, KZT, KGS, AZN, MDL, GEL, AMD, TMT, TJS, PRB, TRY, MNT, Micro-Bitcoin, COP, XAF, BRL, CNY, IRR, CLP, PEN, ARS, VEF, MXN, UYU.
Јазици: Англиски, Хрватски, Македонски, Арапски, Дански, Шпански, Индонезиски, Корејски, Полски, Руски, Белоруски, Германски, Естонски, Идиски, Италијански, Литвански, Малезиски, Португалски, Словачки, Турски, Виетнамски, Бугарски, Грчки, Фински, Јапонски, Летонски, Норвешки, Бразилски, Украински, Чешки, Француски, Унгарски, Холандски, Романски, Шведски, Кинески...
Формат на квоти: Сите формати
Технологија за заштита на податоци: SSL
Мобилно обложување: Да
P2P обложување: Да
Онлајн подршка за корисници: Да
Останато: На Betandyou страната можете да најдете преглед на квотите, статистика и преноси во живо.
Обложувалница Betandyou

Заклучок:

Натпревари во живо (live streaming) кои што можете да ги гледате бесплатно, голем бонус за нови корисници 100% во износ до 110 €, одлично онлајн казино со голем избор на игри, обложувалници преку мобилен телефон ја рангираат оваа обложувалница во врвот на европските и светски интернет обложувалници. Искористете ја оваа одлична можност и обложувајте се во една од најдобрите обложувалници што ви дава одлична можност да остварите профит уште од самиот почеток. Одличната спортска понуда со уште подобри коефициенти е доволна препорака да станете член на обложувалницата Betandyou денес. Сите препораки!

ПОСЕТИ ГО BETANDYOU