НАЈДОБРИТЕ ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦИ И БОНУСИ

 

ОБЛОЖУВАЛНИЦА MEGAPARI

Рецензија онлајн обложувалница MegapariMegapari е една од најновите онлајн обложувалници на пазарот за обложување преку Интернет, основана е во 2019 година и е во сопственост на Marikit Holdings Ltd со седиште во Кипар. Тие имаат дозвола за обложување издадена од владата на државата Куракао, што им овозможува да ги обезбедуваат своите услуги низ целиот свет. Сепак, главниот фокус е насочен кон играчите од Германија и Источна Европа. Обложувалницата во Megapari имаат широк спектар, вклучувајќи спортско обложување, обложување во живо, казино, казино во живо, покер, лотарија, бинго, супертото и superscore. Онлајн-обложувалницата Megapari е преведена на над 60 светски јазици, вклучувајќи хрватски, босански и македонски. Можете да контактирате со корисничка поддршка преку е-пошта, телефон или чат во живо, тие се достапни 24 часа на ден, 7 дена во неделата. Ако имате прашање или ви треба брза помош, можете да побарате преку разговор во живо. За нови корисници, обезбеден е бонус за добредојде од 100% за првиот депозит до максимум 100 €. Можностите за плаќање на онлајн обложувалницата Megapari се големи, можете да направите уплата со платежни картички и сите популарни електронски паричници без провизија за сите начини на уплата.
   Бонус: Megapari на секој нов член му поклонува 100% бонус за за добредојде со првиот депозит. Бонусот е до 100 €. За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате во обложувалницата Megapari и да ја направите првата уплата (минимум 1 €). Вашата уплата автоматски ќе се удвои до 100 €. Правила за исплата: 5x вложете ја уплатената сума и бонусот на спортската обложувалница во рок од 30 дена на комбинирани облози од кои најмалку 3 настани мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Megapari

 

ОБЛОЖУВАЛНИЦА BETWINNER

Рецензија онлајн обложувалница BetwinnerBetwinner обложувалницата е во сопственост на компанијата Marikit Holdings Ltd со седиште на Кипар и со обложувачка лиценца од Куракао. Спортската понуда на обложувалницата Betwinner е одлична, можете да се обложувате на сите спортови. Вебстраната е со убав дизајн, додека навигацијата е прилично едноставна, користи иста платформа како и руската обложувалница 1xbet. Обложувалницата освен на англиски јазик, достапна е на преку 60 други јазици, а меѓу нив се: босански, хрватски и македонски јазик. Сигурноста на корисниците е на највисоко можно ниво. Betwinner има голема понуда, вклучувајки го и спортското обложување како и одлично обложување во живо пропратено со видео преноси во живо на сите важни спортски настани, казино, казино во живо, разни игри, бинго и др. На Betwinner можете да играте и Тото 1Х2 (игра многу слична на некогашната спортска прогноза!) и Тото точен резултат. Изберете меѓу неколку Тото тикети секој ден. Прогнозирајте го исходот на 15 највозбудливи напревари од европските лиги на Тото 15 тикетот и очекувајте го Вашиот богат Џек пот! Од понудата на Betwinner треба да се издвои конзолата за кладење во живо. Корисничката подршка на Betwinner обложувалницата е достапна 24 часа, 7 дена во недела преку емаил или чат во живо. Играчите кои сакаат да се обложуваат во живо ке се задоволат со нивната понуда за обложување во живо додека страствените играчи кои се во постојано движење може да ги стават своите облози преку таблет или мобилен телефон. Можноста за плаќање се големи, уплатите може да се извршат со помош на платежна картичка или преку електронските паричници како што се Skrill или Neteller.
   Бонус: Betwinner на сите нови корисници им поклонува 100% бонус на првата уплата. Бонусот е до 100 €. За да го добиете бонусот потребно е да се регистрирате на обложувалницата Betwinner и да извршите прва уплата (минимум minimum 1 €). Вашата уплата автоматски ке се дуплира до 100 €. Правила за исплата: 5х вложете го уплатениот износ и бонусот во комбо облозите на спортската обложувалница од кои најмалце 3 настани мора да имаат коефициент 1.40 или поголем.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Betwinner

 

ОБЛОЖУВАЛНИЦА RELOADBET

Рецензија онлајн обложувалница ReloadbetReloadbet претставува нова обложувалница на пазарот за обложување преку Интернет. Обложувалницата Reloadbet е основана во 2018 година и е регистрирана со седиште на островот Куракао, како и повеќето онлајн обложувалници поради пониските даноци. Онлајн обложувалницата Reloadbet има висока стапка на раст, што овозможува понудата да стане поразновидна. Безбедноста на корисникот е на највисоко можно ниво. Со Reloadbet можете да се обложувате во секое време, односно 24 часа на ден. Многу спортови, лиги и начини на обложување. Обложувалницата Reloadbet апсолутно не заостанува зад најголемите онлајн обложувалници во однос на понудата на обложувалници, освен во фудбалот, постојат и други спортови чија што понуда е навистина феноменална. Обложувалниците Reloadbet, покрај спортските обложувалници и обложувалниците во живо, нуди и казино. Обложувањето Reloadbet нуди поддршка на клиентите преку е-пошта и чат во живо на страницата.
   Бонус: Reloadbet им поклонува 100% бонус на сите нови корисници на нивниот прв депозит. Бонусот е до 120 €. За да добиете бонус, регистрирајте се во обложувалницата Reloadbet и направете прв депозит од најмалку 20 €, играјте еден облог во висина на депозитот на сингл или комбо со минимален коефициент 1,50 и бонусот автоматски се префрла на Вашата сметка. Правила за исплата: 10x депонирајте ја уплатената сума и бонусот на едно или комбинирано обложување од спортската понуда со коефициент 1,80 или повисок. Рокот за превземање на бонусот е 60 дена.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Reloadbet

 

ОБЛОЖУВАЛНИЦА 22BET

Рецензија онлајн обложувалница 22bet22bet обложувалницата е основана во Русија, првенствено за пазарот во Русија и околните држави, но за многу брзо време го променува својот фокус и сега цели како кон европскиот, така и кон светскиот пазар. Обложувалницата 22bet поседува обложувачка лиценца од државата Куракао како и повеќето интернет обложувалници, поради ниските даноци. Покрај квалитетната обложувачка понуда на различни спортови, по која оваа Руска обложувалница првенствено се издвојува од останатите обложувалници, 22bet исто така може да се пофали со исклучитено голем број на начини на плаќање, одлични бонуси за нови корисници, како и разни промоции за постојаните обложувачи. Онлајн обложувалницата 22bet е преведена на преку 50 јазици. Целатиот вебсајт е достапен на хрватски, босански и македонски јазик. Корисничка подршка е достапна 24 часа на ден. Доколку имате некакво прашање или потребна ви е брза помош, можете да побарате по пат на Live chat. Исто така достапна е и корисничка подршка по пат на електронска пошта. Позитивен момент е тоа што се добредојдени играчи од овие простори, подржуваат уплати од страна играчи од Хрватска, Босна и Херцеговина, Словенија, Македонија и останатите држави од регионот. За почетниците, онлајн обложувалницата 22bet е одличен избор бидејќи е многу слична на локалните обложувалници и е едноставна за користење.
   Бонус: 22bet на сите нови корисници им поклонува 100% бонус при првиот депозит. Бонусот е до 122 €. За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате на 22bet и да ја направите првата уплата (минимум 1 €). Вашата уплата автоматски ќе се удвои до 122 €, дополнително добивате 22 бонус поени што можете да ги користите во спортската обложувалница. Правила за исплата: 5x вложете ја уплатената сума и бонусот во спортската обложувалница во рок од 7 дена на комбинирани обложувања, од кои најмалку 3 настани мора да имаат коефициент 1,40 или поголем.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата 22bet

 

ОБЛОЖУВАЛНИЦА 1XBET

Рецензија онлајн обложувалница 1xBet1xBet обложувалницата е една од најголемите и најпознати руски обложувалници во сопственост на Techinfusion Limited. Седиштето на оваа обложувалница е во Гибралтар, како и мнозинството други онлајн обложувалници поради пониски даноци во споредба со другите земји. 1xBet е основана во 2007 година и поседува повеќе од 1000 обложувалници низ цела Русија. Oбложувалницата 1xBet е уредно регистрирана и има меѓународна лиценца издадена од Владата на Куракао. Во моментов, 1xBet нуди широк спектар на квалитетни производи еднакви на стандардите на другите онлајн обложувалници. Страницата 1xBet е достапна на над 40 јазици, а меѓу нив се: хрватски и македонски. Онлајн обложувалницата 1xBet им овозможува на корисниците широк опфат на спортски настани, многу видови на типови, како и азиски хендикеп. Обложувалница 1xBet нуди и Bet Constructor, каде што можете сами да поставите парови и да добиете коефициенти за нив. 1xBet нуди одлично обложување во живо и видео преноси во живо од сите поголеми спортски настани, а можете да се обложувате на сите најважни спортови и лиги во светот. Обложувањето во живо со 1xBet е многу добро, има многу спортови кои се нудат секојдневно, а квотите се над просекот. Во прилог на спортско обложување на обложување 1xBet, можете да уживате играјќи казино и казино во живо. 1xBet ви дава можност да изберете еден од неколкуте стотици различни спортски настани во секое време, а истовремено да ги искористите најконкурентните коефициенти низ цела Европа! Фактот дека тие се спонзори на голем број познати фудбалски клубови како што се Барселона, Ливерпул и Челси покажува за колку сериозна и почитувана обложувалница е во светски рамки.
   Бонус: 1xBet им поклонува 100% бонус на сите нови корисници при нивниот прв депозит. Бонусот е до 100 €. За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате на обложувалницата 1xBet и да ја направите првата уплата (минимум 5 €). Вашата исплата автоматски ќе се удвои до 100 €. Правила за исплата: 5x обложете се со уплатената сума и бонусот на спортско обложување, сингл или комбиниран тип со коефициент 2,00 или повисок (за комбинирани обложувања најмалку еден натпревар мора да има коефициент 2,00 или поголем).
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата 1xBet

 

ОБЛОЖУВАЛНИЦА BETANDYOU

Рецензија онлајн обложувалница BetandyouBetandyou обложувалницата претставува една од поновите обложувалници на интернет пазарот. Обложувалницата Betandyou е основана во 2019 година. Betandyou е во сопственост на Dranap Ltd со седиште во Кипар и поседува обложувачка лиценца од државата Куракао. Betandyou се карактеризира со квалитетна и сигурна услуга, добра и одлична понуда, вклучувајќи спортско обложување и обложување во живо. Освен спортско обложување на Betandyou обложувалница можете да уживате играјќи игри како казино, казино во живо, покер, бинго и многу повеќе. Се разбира, сè ви е на располагање 0-24ч. Betandyou е сигурна и многу информативна обложувалница, чија веб-страница е преведена на над 60 јазици, вклучувајќи хрватски, босанскии македонски. Веб-страницата на Betandyou е многу едноставна за употреба. Betandyou нуди поддршка за клиентите од 0-24ч. Корисничката подршка можете да контактирате преку е-пошта, телефон или преку чат во живо. Една од многуте интересни и нови функции на Betandyou е Advancebet, тоа е дополнителна опција што е достапна доколку имате отворени обложувања, но овие отворени обложувања ќе останат недопрени, а ќе бидат ажурирани по крајот на мечевите, според конечните резултати. На кратко, Advancebet е опција со која Betandyou ви позајмува одредена сума пари за да продолжите да обложувате, на отворената сметка за обложување што ја имате. Кога тие натпревари ќе завршат, Betandyou ќе го земе она што ви го позајмила од каква било добивка. Меѓутоа, доколку отворените обложувања завршат со неповолен исход и немате доволно пари на Вашата сметка за Betandyou да го земе она што ви го позајмила, тогаш обложувалницата презема одговорност и Вие нема да бидете обврзани да ги враќате позајмените пари на Betandyou. Обложувалницата Betandyou има страница за обложување преку мобилен телефон што е компатибилен со сите мобилни уреди. Добра страна е што се добродојдени играчи од овие простори, поддржуваат уплати како од играчи од Германија и Швајцарија така и од стана на странски играчи од Хрватска, Босна и Херцеговина, Словенија, Црна Гора, Македонија и регионот.
   Бонус: Betandyou на секој нов член му поклонува 100% бонус за за добредојде со првиот депозит. Бонусот е до 110 €. За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате во обложувалницата Betandyou и да ја направите првата уплата (минимум 10 €). Вашата уплата автоматски ќе се удвои до 110 €. Правила за исплата: 5x вложете ја уплатената сума и бонусот на спортската обложувалница во рок од 30 дена на комбинирани облози од кои најмалку 3 настани мора да имаат коефициент од 1,40 или поголем.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Betandyou

 

ОБЛОЖУВАЛНИЦА LSBET

Рецензија онлајн обложувалница LsbetLsbet е една од најновите онлајн обложувалници изградени на платформата за спортско обложување за Media Entertainment NV. Lsbet е регистрирана обложувалница со седиште на островот Куракао, кој е втор по големина остров во Холандските Антили, основана e во 2012 година и е една од онлајн обложувалниците што брзо се шират. Покрај стандардниот начин на обложување на разни спортови, Lsbet нуди и многу добро казино и казино во живо. Поддршката на корисници е одлична, ако имате прашање или ви треба брза помош, можете да ја побарате преку чат во живо. Веб страната за спортско обложување Lsbet има многу едноставен дизајн, така што ќе можете без никакви проблеми да го ставите Вашиот прв облог. Таа нуди одлично обложување во живо и ги покрива сите големи спортски настани и сите најголеми лиги во светот во сите спортови. Безбедноста на корисникот е на највисоко можно ниво. Сите лични податоци на корисникот се третираат како доверливи податоци. Самата страница е локализирана на 12 јазици. Со над осумнаесет спортови, голем избор на методи за обложување и одличен бонус за нови корисници од 50% до 120 € достапни за сите земји во регионот, Lsbet ви нуди сè што ви треба за добро обложување и забава. Покрај обложување, Lsbet нуди и други видови забава како што се игри за забава преку Интернет.
   Бонус: Lsbet им дава на сите нови клиенти 50% бонус за прв депозит. Бонусот е до 120 €. За да добиете бонус, регистрирајте се во обложувалницата Lsbet и направете го првиот депозит од најмалку 20 евра, и играјте еден облог на сингл или комбиниран тип со минимален коефициент од 2,00, доколку добиете, можете веднаш да подигнете пари од обложувалницата ако сакате, а доколку промашите, побарајте бонус преку чат во живо или преку е-пошта support@LSbet.com и бонусот е на Вашата сметка. Правила за исплата: 6x да го депонирате уплатениот износ и бонусот на сингл или комбинирано обложување за спортско обложување со коефициент 2,00 или повисок.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Lsbet

 

BITCOIN ОБЛОЖУВАЛНИЦА 1XBIT

Рецензија онлајн обложувалница 1xbit1xbit е една од најпопуларните Bitcoin обложувалници. Популарноста на оваа обложувалница порасна поради фактот што нуди уплата и повлекувања само во криптовалути, покрај Биткоин, играчите можат да ја надополнуваат својата сметка со над 60 различни криптовалути. Оваа крипто онлајн обложувалница е основана во 2016 година и ви овозможува вистинско анонимно искуство во обложување. Не е потребна верификација на сметка, можете да отворите сметка со само еден клик без да ги дадете Вашите лични информации. 1xbit е многу квалитетна обложувалница преведена на над 50 јазици, а меѓу нив има и хрватски, босански и македонски јазик. Поддршката за клиенти е достапна преку е-пошта или чат во живо. Понудата за спортско обложување во обложувалници 1xbit е одлична, има над 1000 спортски настани дневно. Постои и опција за обложување во живо, кое стана нешто што мора да го има секоја сериозна обложувалница. Обложувањето 1xbit нуди и казино игри. Слотови, од кои некои се дури и 3Д, џекпот игри, видео покер и рулет се само некои од различните видови игри што можете да ги играте во делот за казино. Ако сакате да се обложувате користејќи крипто-валути или сакате да пробате ваков тип на обложување, оваа онлајн обложувалница ви нуди безброј можности. Едноставно, нема спортски настан што не го нудат во својата дневна понуда.
   Бонус: 1xBit им носи на своите нови играчи ексклузивен бонус за добредојде вреден до 7 БТC! За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате во обложувалницата 1xbit и да го проверите полето „Учествувајте во понуди за бонуси“ во делот „Моја сметка“. Платете износ од најмалку 5 mBTC. Максималниот бонус што може да се добие е: за 1-ва уплата - 100% бонус до 1 БТC, за 2-та уплата - 50% до 1 БТC, за 3-та уплата - 100% до 2 БТC, за 4-та уплата - 50% до 3 БТC. Правила за иеплата: 40x депонирајте го уплатениот износ и бонусот на коефициент од 1,60 или поголем во рок од 30 дена по уплатата.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата 1xbit

 

ПАРТНЕРИ: Najboljše Stavnice  |